Jesteśmy dostępni 24h/7dni w tygodniu
Pogrzeb z kremacją zwłok – koszt pogrzebu z kremacją Warszawa

 

koszt pogrzebu z kremacją Warszawa

Skontaktuj się z nami całodobowo pod nr telefonu 501 490 690 lub (22) 425 90 90


Pogrzeb z kremacją zwłok – koszt pogrzebu z kremacją Warszawa.

Zastanawiasz się, jaki jest koszt pogrzebu z kremacją warszawa? Od razu zaznaczamy, że za taki pogrzeb zapłacisz nieco mniej niż za tradycyjny pochówek. Warto dokładnie sprawdzić, ile kosztuje kremacja oraz jakie koszty dodatkowe się z nią wiążą.

ile kosztuje kremacjaPodstawowym kosztem, o jakim należy pamiętać jest wykupienie miejsca na cmentarzu. Jeżeli ma to być urna z prochami, możemy wykupić miejsce w kolumbarium, czyli specjalnej ścianie, w której umieszczane są wszystkie urny z podanym imieniem i nazwiskiem, datą śmierci zmarłego. Można również umieścić urnę w tradycyjnym grobie ziemnym, tak jak trumnę. Wybór zależy albo od preferencji zmarłego, albo od preferencji jego rodziny. To, ile będzie kosztowało miejsce na cmentarzu zależy zarówno od miasta, jak i od cmentarza, na którym ma odbyć się pochówek. Zazwyczaj takie miejsce wykupuje się na około 20 lat i jest to koszt od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych.

Ile kosztuje kremacja w Warszawie – warto się zastanowić jaki to koszt przed wyliczeniem całkowitego kosztu pogrzebu.

koszt pogrzebu z kremacją warszawaIle kosztuje kremacja w Warszawie – to jedno z częściej zadawanych pytań. Niezależnie od tego, czy ma zostać wykonana kremacja czy też nie, zmarłego trzeba odpowiednio przygotować do pochówku. Zazwyczaj wszystkimi tego typu kwestiami zajmuje się firma pogrzebowa, która odbiera ciało zmarłego z domu lub szpitala, a także przygotowuje ciało do kremacji. To, ile kosztuje kremacja w warszawie w dużej mierze zależy od dzielnicy, w której pochówek będzie się odbywał. Zwykle koszt kremacji to około 600 zł. Do tej kwoty należy jednak doliczyć także koszt przewozu zwłok do miejsca, w którym odbywać się będzie kremacja. Dlatego, jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje kremacja zwłok warszawa, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników dodatkowych. Ostateczny koszt kremacji zwłok może kształtować się w granicach 1000 zł. 

koszt kremacjiDo kosztów samej kremacji należy doliczyć koszt zakupu urny, w której będą przechowywane prochy zmarłego. Jeżeli chcemy pochować urnę w trumnie, warto wybrać najzwyklejszą, drewnianą. Jej koszt to od 400 do 600 zł. Do kremacji wybierane są także trumny papierowe, których koszt to zaledwie 150 zł. Jeżeli chodzi o cenę urny, w której po kremacji zostaną umieszczone prochy, to jej koszt jest uzależniony od materiału, z którego została ona wykonana. Dostępne są zarówno urny za 200 zł, ale także można kupić modele w granicach 600-800 lub nawet droższe. 

Kremacja zwłok Warszawa cennik – sprawdź na naszej stronie jakie są koszty kremacji.

koszt kremacji zwłokJak widać kremacja zwłok warszawa cennik ma zróżnicowany. Należy zwrócić uwagę, że koszt kremacji zwłok warszawa jest w dużej mierze uzależniony od tego, jakie materiały wybieramy do przeprowadzenia procedury. Dlatego kremacja warszawa cena wyliczana jest zazwyczaj indywidualnie, w zależności od potrzeb, jakie w tym zakresie mają klienci.