Jesteśmy dostępni 24h/7dni w tygodniu
O nas

[vc_row][vc_column]

[vc_raw_html]JTNDZGl2JTIwc3R5bGUlM0QlMjJwYWRkaW5nJTNBJTIwMC40ZW0lM0IlMjBwYWRkaW5nLWJvdHRvbSUzQSUyMDAlM0IlMjIlM0UlM0NpbWclMjBzcmMlM0QlMjJodHRwcyUzQSUyRiUyRmhlcm1lcy1wb2dyemVieS5wbCUyRndwLWNvbnRlbnQlMkZ1cGxvYWRzJTJGMjAxOCUyRjExJTJGb19uYXNfb3B0LmpwZyUyMiUyMGFsdCUzRCUyMnVzJUM1JTgydWdpJTIwcG9ncnplYm93ZSUyMHdhcnN6YXdhJTIyJTIwdGl0bGUlM0QlMjJ1cyVDNSU4MnVnaSUyMHBvZ3J6ZWJvd2UlMjB3YXJzemF3YSUyMiUyRiUzRSUzQyUyRmRpdiUzRQ==[/vc_raw_html][vc_column_text]

Usługi pogrzebowe Hermes w Warszawie obejmują:

 • odbiór ciała z domu, szpitala, miejsca zgonu
 • kompleksowe przygotowanie do pochówku
 • krajowy i międzynarodowy transport zwłok
 • załatwianie formalności w urzędach i na cmentarzach
 • przygotowanie dokumentacji do uzyskania zasiłku pogrzebowego
 • obsługa ceremonii katolickich i świeckich
 • kremacja
 • oprawa muzyczna ceremonii
 • sprzedaż trumien, urn, krzyży, tabliczek
 • przygotowanie kompozycji kwiatowych
 • przygotowanie nekrologów, kondolencji, podziękowań

[/vc_column_text]

Szanowni Państwo

[vc_column_text]

Firma pogrzebowa to specyficzna instytucja.

Dość wspomnieć, że żaden człowiek nie jest przygotowany na takie przeżycie, jakim jest nagła śmierć.

Zdajemy sobie sprawę, że podczas wizyty na naszej stronie możecie Państwo nie czuć się na siłach, aby udźwignąć całość spraw związanych z pogrzebem. Dlatego przekażemy tu przede wszystkim podstawowe informacje, jak możemy wesprzeć Państwa w organizacji pochówku. Wiemy, że w takim momencie trudno jest planować działania krok po kroku.

W naszym rozumieniu firmy pogrzebowe nie zajmują się tylko realizacją usług. Jako zakład pogrzebowy – funkcjonujący od dawna w Warszawie – służymy Państwu doświadczeniem. Ważną częścią tego doświadczenia jest wsparcie emocjonalne. Nasi pracownicy są dyskretni i mają doświadczenie wynikające z codziennych kontaktów z osobami, które znalazły się w tej trudnej sytuacji.

Pomagamy Państwu przejść przez cały proces związany z pochówkiem. Proces ten rozpoczyna się od odbioru ciała ze wskazanego miejsca – domu, szpitala lub innego miejsca w kraju czy za granicą.
Następnym krokiem jest załatwienie wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu. Jeśli nie czujecie się Państwo na siłach, jako firma pogrzebowa uczestniczymy w skompletowaniu całej dokumentacji potrzebnej w urzędach, na cmentarzu czy do uzyskania zasiłku pogrzebowego.

Kierując się naszym doświadczeniem, doradzamy Państwu w organizacji ceremonii.
Ustalamy wspólnie szczegóły: rodzaj pochówku (tradycyjny czy kremacja), jaką trumnę lub urnę wybrać, jak dobrać wiązanki pogrzebowe czy na jakie utwory muzyczne się zdecydować, aby godnie pożegnać zmarłą osobę.

Miejscem odpowiednim do omówienia tych kwestii jest nasze biuro w Warszawie. Jeśli taka jest Państwa wola, możemy spotkać się w miejscu Państwa zamieszkania.

Decydując się na świadczenie usług pogrzebowych zdawaliśmy sobie sprawę jak delikatnymi sprawami zajmuje się firma pogrzebowa.

Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwoliło nam na stworzenie firmy pogrzebowej, która kompleksowo zajmie się w Państwa imieniu organizacją uroczystości pogrzebowej bliskiej Wam osoby.

Firmy pogrzebowe – jak mogą pomóc

Pracownicy firmy pogrzebowej gotowi są do pomocy Państwu w każdej chwili, służąc swoją radą popartą wieloletnim doświadczeniu w branży funeralnej.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami trumien, urn – tak abyście Państwo mogli znaleźć produkt, który będzie odpowiedni do pożegnania osoby Państwu bliskiej, świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie w bardzo przystępnej cenie.

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]