Jesteśmy dostępni 24h/7dni w tygodniu
Opinie

Opinie Hermes

Zakład pogrzebowy Warszawa – opinie

Jak już podkreślaliśmy na tej stronie, świadczymy usługi w sposób profesjonalny. Jesteśmy jednym z zakładów pogrzebowych w Warszawie, które mają dobre opinie. Osoby, które korzystały z naszej obsługi, mają dobre zdanie o jakości .

Tu możecie Państwo sprawdzić, jakie są opinie o domu pogrzebowym Hermes.

Bardzo dziękuje Firmie Hermes za profesjonalne podejście i obsługę pogrzebu mojej Teściowej. Zakład Pogrzebowy zaskoczył mnie niskimi cenami, które porównałem z innymi zakładami pogrzebowymi w Warszawie. Jeszcze raz bardzo dziękuje i polecam.

Artur, Warszawa

Dziękujemy bardzo za wysoce profesjonalną i doskonałą obsługę pogrzebu naszej Mamy. Wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione. Uroczystość pożegnania przeprowadzona przez pracowników firmy z wielkim spokojem i taktem. Polecamy Hermesa z całą odpowiedzialnością każdemu, kto chce pięknie pożegnać swoich bliskich.

Maria, Warszawa

Razem z rodzeństwem taty, chciałem bardzo podziękować za pomoc udzieloną przez pracowników Zakładu Hermes. Dzięki ich organizacji, nie musieliśmy się martwić o sprawy związane z pogrzebem. Dziękuję i szczerze polecam.

Adam

Dziękujemy Zakładowi pogrzebowemu Hermes, który z serdecznością i uczciwością wsparł nas w trudnych chwilach. Cała ceremonia załatwiona została z pełnym profesjonalizmem. Dziękujemy Pracownikom, którzy uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych i pożegnali naszego Brata.

Marta z Rodziną